Zift Temizliği Nedir? 15MAY
Zift Temizliği Nedir?
Aracınızın boyasına yapışan zift/katran atıkları eskiden kalma birçok amatör yöntemle temizlenirdi. Ancak günümüz teknolojileri ile yenilenen yöntemler sayesinde aracınızın boya yüzeyine hiçbir zarar vermeden orijinal görüntüsüne geri getirilmektedir.Toa Class Kapalı Otoparak ve Oto Yıkama'da yaptıracağınız tüm zift/katran temizliği işlemleri
Park Yasağı  Nerelerde Uygulanır? 15MAY
Park Yasağı Nerelerde Uygulanır?
Trafiğin güvenliği ve olası tehlikeleri önleme adına, park yasağı uygulanır. Park cezası veya araç çekilmesine neden olan, belirli hatalı park durumları vardır. Park yasağı nasıl uygulanır, park yasağı belirlenen maddeler dahilinde sürücünün, park kurallarına uymama halinde de; para cezası ya da araç çekilmesi işlemleri gerçekleştirilir.
Oto Kuaför Nedir ? 15MAY
Oto Kuaför Nedir ?
Genel olarak araçların yüzeysel şekilde temizlenmesine oto kuaför işlemleri adı verilmektedir. Bu uygulamada araçların iç aksamına detaylı temizlik yapılmaktadır. Bununla beraber araç üzerinde pasta-cila uygulaması da gerçekleştirilmektedir. Oto bakım yapan firmalarda motoru yıkanır ve parlatıcı ile parlatılmaktadır.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.