Hizmetlerimiz

TOA YAPI-İNŞAAT, TOA CLASS KAPALI OTOPARK & YIKAMA VE TOA CAFE & RESTAURANT OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ. SİZ DE HİZMETLERİMİZDEN FAYDALANMAK İSTEMEZ MİSİNİZ? TEK YAPMANIZ GEREKEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEK.

YAPI - İNŞAAT
YAPI - İNŞAAT

İşverenin memnuniyetinin ön planda tutulması adına, taahhüt sektörü ve yatırımcılara, çağın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, dünyadaki sektörel yenilik ve gelişmeleri takip etmek, ülkemizde bu yenilik ve gelişmelerin eş zamanlı kullanılmasını sağlamak.

KAPALI OTOPARK VE YIKAMA
KAPALI OTOPARK VE YIKAMA

Van Merkez'de otopark mı arıyorsunuz? Hiç vaktinizi boşuna harcamayın! 7/24 hizmet veren Toa Class Kapalı Otopark & Oto Yıkama, Van Merkez'de en uygun fiyatlarla otopark imkânı sunuyor. Toa Class ile Van’da park yeri bulmak hiç bu kadar kolay olmadı!

CAFE & RESTAURANT
CAFE & RESTAURANT

Tüm önceliğimiz siz değerli müşterilerimze lezzetli ürünlerimizi tadtırmak ve yeniliklerimiz ile şaşırtmak. Müşteri memnuniyeti şirket kültürümüzdür.Amacımız; sizlere, üretimden tüketime kadar olan süreçte, hijyeni, kaliteyi, güleryüzü, hizmeti ve istikrarı verebilmektir.

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.