İletişime Geçin
Yapı-Otopark : Cumhuriyet Cad. Aydın Perihan Avm Altı No:122 İpekyolu / Van
Cafe&Restaurant : Cengiz Topel Cad. No:61 Fly Center Kat:3 Yüksekova
KAPALI OTOPARK VE YIKAMA

Van Merkez'de otopark mı arıyorsunuz? Hiç vaktinizi boşuna harcamayın! 7/24 hizmet veren Toa Class Kapalı Otopark & Oto Yıkama, Van Merkez'de en uygun fiyatlarla otopark imkânı sunuyor. Toa Class ile Van’da park yeri bulmak hiç bu kadar kolay olmadı!

KAPALI OTOPARK

 Kapalı ve güvenli bir ortamda ister gündüz ister gece aboneliği yaptırıp aracınızı gönül rahatlığıyla oto parkımıza bırakabilirsiniz.

 Aylık Otopark

 Haftalık Otopark

 Günlük Otopark

 Gecelik Otopark

OTO YIKAMA

 Sabah saat 08:00 den Akşam 22:00'e kadar Oto yıkama bölümümüz açıktır. Aracınız fırçasız, süngersiz, köpüklü ve cilalı sistemle yıkanır.

 Motor Temizliği

 Jant Temizliği

 Zift Çıkarma

VALE PARKING

 Vale Parking hizmeti firmamızın siz değerli müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerden bir tanesidir. Uzman şoförlerimiz sayesinde Park derdinden kurtulacaksınız. Her daim güler yüzlü ve prezentabl elemanlarımız sayesinde park yeri aramaktan kurtulacaksınız. Bizlerden hizmet almak istiyorsanız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Ekonomik, kaliteli ve hızlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kalitemiz referanslarımızdır…

Websitemize Hoşgeldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.